icon

Samsung Photo Editor

2.8.26.43 için
Android

4.3

22

Samsung cihazları için görüntü düzenleyici

6M

Bu uygulamayı oyla

Samsung Photo Editor, Samsung cihazlara önceden yüklenmiş olarak gelen varsayılan fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Bu nedenle, sadece bu markanın cihazlarında çalışır. Bir Samsung telefonunuz varsa, herhangi bir resmin herhangi bir yönünü sadece birkaç basit adımda kolayca ve rahat bir şekilde düzenlemek için kullanabilirsiniz.

Bu uygulama, çektiğiniz fotoğrafları açabileceğiniz inanılmaz derecede basit bir resim görüntüleyici sunar ve ayrıca her kullanıcı için tonlarca düzenleme özelliği bulacaksınız. Samsung Photo Editor ile görüntüyü herhangi bir yöne döndürebilir, eğebilir veya boyutunu herhangi bir boşluğa kolayca ayarlamak için kırpabilirsiniz.

Hepsinden önemlisi, Samsung Photo Editor, renk tonlarını değiştirmek için fotoğrafınıza uygulayabileceğiniz çok çeşitli renkler sunar. Ayrıca, fotoğraflarınıza kişisel bir dokunuş katmak için her türlü efekti ekleyebilirsiniz. Uygulamanın düzenleme özellikleri, karmaşık masaüstü düzenleme araçlarına ihtiyaç duymadan görüntülerinizi akıllı telefonunuzdan doğrudan profesyonel bir görünüm vermenize yardımcı olabilir.

Samsung Photo Editor, istediğiniz kadar fotoğrafla kolaj oluşturmanıza da olanak tanır. Arkadaşlarınız veya aileniz için eğlenceli bir kompozisyon oluşturun ve güzel bir görüntü koleksiyonuyla özel bir anı ölümsüzleştirin. En iyisi, her fotoğrafa ayrı ayrı arka planlar ve efektler uygulayabilir ve kendi kişisel parlamanızla paylaşmak için bir şeyler yapabilirsiniz. Son olarak, resimlerinize çıkartmalar ekleyebilir veya çizgi roman görünümü verebilir ve gerçekten eğlenceli sonuçlar alabilirsiniz.
Beatriz Escalante tarafından
X